Projektowanie stron

Projektowanie stron internetowych

projektowanie stron internetowychFirma LepszyProjekt od początku istnienia (od 2001 roku) zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron www i serwisów internetowych wyposażonych w system do samodzielnego zarządzania treścią (CMS).

Strona internetowa jest inwestycją w marketingowe narzędzie do kreowania wizerunku w internecie. Pozytywny wizerunek wśród społeczności internetowej wpływa na lepsze postrzeganie firmy i łatwiejsze dotarcie do klienta. 

Doświadczenie zdobyte na setkach wykonanych projektów pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod i opracowanie dodatkowych funkcjonalności potrzebnych do projektowania stron www i opracowania produktu. Dzięki  takiemu rozwiązaniu strona internetowa, staje się przede wszystkim doskonałym internetowym narzędziem do reklamy wizerunku firmy oraz przyczynia się do wzrostu sprzedaży towarów i usług. W standardzie wyposażamy tworzone przez nas strony www w rozwiązania, które są dobrze interpretowane przez wyszukiwarki i wstępnie pozycjonujemy strony w wyszukiwarkach (pozycjonowanie krótkotrwałe).

Co oferujemy:


Oferujemy w standardzie:

  • darmowa analiza potrzeb w oparciu o wywiad z klientem,
  • indywidualny projekt graficzny,
  • wykonanie i złożenie strony www zoptymalizowanej pod wyszukiwarki,
  • system CMS wraz z dodatkowymi modułami i funkcjonalnościami (w zależności od wyboru dokonanego przez klienta),
  • wstępne pozycjonowanie w wyszukiwarkach. 

Rozwiązanie kompleksowe:

W takim rozwiązaniu zapewniamy

  • pomoc w wyborze i zakup domeny,
  • stworzenie strony www z możliwością samodzielnego zarządzania treścią, strukturą menu i pozostałymi elementami strony,
  • hosting - utrzymanie strony www na serwerze,
  • pozycjonowanie w wyszukiwarkach (Google, Onet, WP - w zależności od wyboru klienta),
  • copywriting - tworzenie artykułów i tekstów na stronę pod kątem pozycjonowania strony www.

Strona dotyczy: projektowanie stron www, tworzenie stron Szczecin, projektowanie stron, strony internetowe, strony www, projektowanie stron Szczecin, projektowanie stron internetowych Szczecin, tworzenie stron www Szczecin

Oprogramowanie

Aplikacje internetowe projektowane zgodnie z potrzebami klientów. Oprogramowanie internetowe webowe i serwerowe. Integracja z systemami sprzedaży.

więcej

Projektowanie stron www

Strony www: analiza potrzeb, indywidualny projekt graficzny, strony funkcjonalne i użyteczne, dobrze interpretowane przez wyszukiwarki, CMS, hosting.

więcej

Pozycjonowanie

SEO & SEM pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach, Google, wyniki naturalne i reklama kontekstowa, darmowa analiza słów kluczowych, SEO copywiting.

więcej