Oprogramowanie

Oprogramowanie internetowe

Oprogramowanie jest tworzone na indywidualne zamówienie lub dostosowywane zgodnie z wymaganiami klienta. Tworzone przez firmę LepszyProjekt systemy, to trafne rozwiązanie dla firm z sektora MSP oraz instytucji, które pozwoli na usprawnienie zarządzania: firmą, klientami, rejestracją, wypożyczalnią, obsługą zleceń czy szkoleń on-line itp. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania internetowego.

Posiadamy odpowiednie, bezpieczne i sprawdzone zaplecze (frameworki, opracowane moduły i plug-in'y) pomagające w budowaniu i tworzeniu oprogramowania. Jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o pomysły na budowę programów. Jesteśmy elastyczni - nie stawiamy ograniczeń branżowych, czy wielkościowych (tworzymy systemy małe, średnie i duże, proste i skomplikowane). Do zlecanych nam projektów podchodzimy indywidualnie i proponujemy specjalnie opracowane rozwiązania zgodnie z zebranymi wymaganiami (potrzeby klienta, wymogi sprzętowe czy branżowe itd.).

Większe indywidualne projekty, które wykonaliśmy w ostatnich latach:

  • System do zarządzania projektami budów farm wiatrowych
  • System do zarządzania serwisem kopiarek i urządzeń biurowych
  • System do zarządzania wypożyczalnią kontenerów
  • System do zarządzania ofertami pracy dla biura pośrednictwa pracy
  • System do zarządzania rejestracją i pacjentami NZOZ
oraz projekty stanowiące dodatkowe moduły lub usprawnienia systemu zarządzania treścią (CMS) serwisów internetowych.

Strona dotyczy: oprogramowanie internetowe, systemy do zarządzania, projekty internetowe, aplikacje internetowe Szczecin, cms

Oprogramowanie

Aplikacje internetowe projektowane zgodnie z potrzebami klientów. Oprogramowanie internetowe webowe i serwerowe. Integracja z systemami sprzedaży.

więcej

Projektowanie stron www

Strony www: analiza potrzeb, indywidualny projekt graficzny, strony funkcjonalne i użyteczne, dobrze interpretowane przez wyszukiwarki, CMS, hosting.

więcej

Pozycjonowanie

SEO & SEM pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach, Google, wyniki naturalne i reklama kontekstowa, darmowa analiza słów kluczowych, SEO copywiting.

więcej