O firmie

Firma istnieje na rynku usług IT od 2001 roku. W 2008 roku firma została przekształcona spółkę cywilną pod nazwą LepszyProjekt. Od początku istnienia zajmujemy się tworzeniem oprogramowania internetowego (strony www, serwisy internetowe, specjalizowane systemy wspomagające zarządzanie firmą, oprogramowanie do obsługi klienta itp.).

Zdobyte doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu projektami dało nam wiedzę, potrzebną do wypracowania skutecznych metod i dodatkowych funkcjonalności projektowania stron oraz oprogramowania internetowego, które usprawnią zarządzanie własnym biznesem. Tworzone przez naszą firmę oprogramowanie w standardzie wyposażamy w rozwiązania, które są dobrze interpretowane przez wyszukiwarki i wstępnie pozycjonujemy w wyszukiwarkach (pozycjonowanie krótkotrwałe).

Projektując strony www chcemy dać klientowi produkt, który przede wszystkim pomoże w promowaniu wizerunku firmy w Internecie, przez co przyczyni się do zwiększenia przychodów firmy. Oferujemy także kompleksowe rozwiązania, w skład których zapewniamy projektowanie strony z możliwością samodzielnego zarządzania treścią i strukturą menu (CMS) oraz pozostałymi elementami strony, pomoc - wybór domeny i zakup, utrzymanie na serwerze (hosting), długotrwałe pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz copywriting.

Wypracowaliśmy także optymalną dla nas metodę zarządzania projektami w oparciu o międzynarodowe uznane praktyki zarządzania projektami, dzięki której jesteśmy w stanie bardzo dokładnie oszacować czas wykonania projektu i wynikający z tego koszt oraz ryzyko projektowe zarówno dla małych, średnich jaki i dużych projektów. Każdy, nawet najmniejszy projekt oszacowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

Tworzymy elastyczne oprogramowanie, korzystając z bezpiecznych, sprawdzonych i rozwijanych języków, technik programowania i elementów. Dzięki takiemu podejściu możemy je szybko dostosowywać do indywidualnych (zmieniających się) potrzeb klientów. Śledzimy szybko zmieniające się trendy i upodobania w świecie Internetu. Stale rozwijamy nasze oprogramowanie w oparciu własne pomysły i pomysły naszych klientów.

Strona dotyczy: tworzenie oprogramowania internetowego, strony www, projektowanie stron www, cms, pozycjonowanie, oprogramowanie internetowe, projektowanie stron www, projektowanie stron internetowych Szczecin

Oprogramowanie

Aplikacje internetowe projektowane zgodnie z potrzebami klientów. Oprogramowanie internetowe webowe i serwerowe. Integracja z systemami sprzedaży.

więcej

Projektowanie stron www

Strony www: analiza potrzeb, indywidualny projekt graficzny, strony funkcjonalne i użyteczne, dobrze interpretowane przez wyszukiwarki, CMS, hosting.

więcej

Pozycjonowanie

SEO & SEM pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach, Google, wyniki naturalne i reklama kontekstowa, darmowa analiza słów kluczowych, SEO copywiting.

więcej